Nauka Pływania

Nauka pływania

Zapisy pod numerem 735-701-711.

Nauka prowadzona przez firmę:

J&H PARTNER MONIKA GŁOWACKA

 

Zapraszamy na naukę pływania, która jest prowadzona w systemie indywidualnym oraz grupowym (od 3 do 6 osób). Lekcje pływania trwają 45 minut i w zależności od Państwa potrzeb i umiejętności odbywają się w wyznaczonych miejscach na hali basenowej. O regularności lekcji pływania decyduje ich uczestnik, dlatego nie ma limitu wykupu określonej liczby lekcji z góry.

Indywidualne zajęcia z instruktorem umawiane są w terminach od poniedziałku do niedzieli w godzinach otwarcia pływalni (od poniedziałku do piątku 15:00 – 22:00, w soboty i niedziele 7:00 – 22:00). Mogą Państwo umawiać się na poszczególne lekcje nieregularnie, w korzystnych dla Państwa godzinach, po wcześniejszym uzgodnieniu z instruktorem.

POZIOMY KSZTAŁCENIA:

ADAPTACJA ("już pływam")
Założenia szkoleniowe: Adaptacja do środowiska wodnego. Opanowanie podstawowych umiejętności ruchowych, takich jak: nurkowanie, pływanie strzałką, poślizgi. Pływanie z przyrządami. Doskonalenie własnych umiejętności pływackich.

STOPIEŃ I (styl grzbietowy)
Założenia szkoleniowe: Adaptacja do środowiska wodnego. Opanowanie podstawowych umiejętności ruchowych. Nauka pływania kraulem na grzbiecie, startu, nawrotu (test końcowy). Założenia kwalifikacyjne: dzieci nieumiejące pływać - nieoswojone z wodą, dzieci posiadające negatywne odczucia związane z wodą. 

STOPIEŃ II (styl dowolny)
Założenia szkoleniowe: Opanowanie umiejętności pływania kraulem na piersiach, startu i nawrotu (test końcowy). Założenia kwalifikacyjne: zajęcia przeznaczone dla osób oswojonych z wodą lub będących po ukończeniu stopnia I, z pozytywnym wynikiem.

STOPIEŃ III (styl klasyczny)
Założenia szkoleniowe: Opanowanie umiejętności pływania stylem klasycznym, start i nawrót (test końcowy). Założenia kwalifikacyjne: zajęcia przeznaczone dla osób oswojonych z wodą lub będących po ukończeniu stopni: I, II, z pozytywnym wynikiem.

STOPIEŃ IV (styl motylkowy)
Założenia szkoleniowe: Opanowanie umiejętności pływania stylem motylkowym, start i nawrót (test końcowy). Założenia kwalifikacyjne: zajęcia przeznaczone dla osób oswojonych z wodą lub będących po ukończeniu stopni I, II, III z pozytywnym wynikiem.

 

Harmonogram zajęć sekcyjnych:


Pon.

Wt.

Śr.

Czw.

Pt.

Sob.

 

17:00

Żółwiki

15:00

Raczki

16:30

Raczki

 

10:15

Raczki

 

17:45

Foczki

15:45

 Raczki

17:00

Żółwiki

 

11:00

Raczki

 

 

 

17:45

Delfiny