Aqua aerobik

Zapisy pod numerem 735-701-711.

Nauka prowadzona przez firmę:

J&H PARTNER MONIKA GŁOWACKA


Aqua aerobik to obecnie jedna z modniejszych form aktywności ruchowej w wodzie. Właściwości środowiska wodnego sprawiają, że jest to trening bezpieczny - nieobciążający stawów, efektywny i przyjemny. Ta forma wysiłku fizycznego to doskonały trening wytrzymałościowy, a przede wszystkim wzmacniający (woda pobudza do pracy mięśnie brzucha, grzbietu i pośladków by utrzymać pozycję pionową).

Dodatkowym walorem ćwiczeń w środowisku wodnym jest ciągły hydromasaż ciała, który pomaga w walce z cellulitem i pielęgnacji ciała, a ciśnienie i opór wody jaki odczuwa się podczas ćwiczeń zwiększa efektywność pracy mięśniowej. Ćwiczenia w wodzie to doskonały relaks, odprężenie po trudach dnia codziennego, okazja do dobrej zabawy przy muzyce z korzyścią dla zdrowia, urody i dobrego samopoczucia.

Zalety:
- spalanie tkanki tłuszczowej,
- rzeźbienie tkanki mięśniowej,
- poprawa kondycji i koordynacji ruchowej do zajęć nie jest potrzebna umiejętność pływania a same ćwiczenia nie są bardzo męczące dzięki wyporności wody,
- nie obciąża kręgosłupa, stawów, wiązadeł ani ścięgien - jest bardzo bezpieczną formą aktywności zajęcia dla uczestników,
- są wspaniałą zabawą, likwidują stres i poprawiają samopoczucie, wywołują relaks psychiczny i są przyjemnym sposobem spędzania czasu.


Harmonogram zajęć 

Godzina:

Pon.

Wt.

Śr.

Czw.

Pt.

18:00-18:45


 UTW Czarnków


 

UTW Oborniki

18:45-19:30

 

Aqua Fitness

 

Aqua fitness