Zakończenie III edycji Ligii Bowlingowej

III edycja Ligii Bowlingowej trwała od października do czerwca. Przez pierwsze 6 miesięcy wszystkie drużyny walczyły o zakwalifikowanie się do półfinału. Tylko jedna drużyna mogła ominąć rozgrywki ćwierćfinałowe, reszta drużyn grała według schematu II z VII, III z VI i IV z V, natomiast wygrani wchodzili do półfinału, a przegrani walczyli o miejsca V-VII.

17 czerwca miały miejsce ostatnie rozgrywki kończące III edycje. W finale zagrali "Janusze Motoryzacji" oraz PWiK. Po 3 rundach, ostatecznie lepszą drużyną okazała się drużyna PWiK.   

Więcej emocji miały na pewno drużyny walczące o III miejsce "Niepokonani" oraz "Eko-Łącznik" tutaj bowiem, emocje sięgały zenitu ponieważ zwycięzcą tego pojedynku okazała się drużyna „Niepokonanych” o zaledwie 16 punktów - tyle zabrakło do zajęcia miejsca na podium ostatecznie ogólna klasyfikacja przedstawia się następująco:


I miejsce - PWiK
II miejsce - Janusze Motoryzacji
III miejsce - Niepokonani
IV miejsce - Eko-Łącznik
V miejsce - Destylacje
VI miejsce - SEVEN
VII miejsce - FWK Nieruchomości

Wszystkim uczestnikom gratulujemy wysokich wyników. Przede wszystkim dwóm drużynom, dla których to był pierwszy sezon, a już było widać zaangażowanie w rozgrywki. 

Opublikowano: 28.06.2018r.